Усі товари
Відчуття комфорту та захищеності. Коли дитина нервує, потрапляючи в нове місце (у дитячий садок, до лікаря, в гості тощо), або коли поруч немає батьків, заспокоїтись допомагає м'яка іграшка. Обіймаючи іграшкового ведмедика або котика, дитя почувається більш впевнено, затишно та захищено.
М'які іграшки гарні на вигляд, приємні на дотик, а головне — безпечні для дитини. Навіть пошкоджена іграшка не поранить маля та не завдасть ніякої шкоди. Крім того, у більшості таких виробів нема маленьких деталей, які можна було б відірвати та проковтнути.
М’які іграшки — це справжні друзі дитини, без яких складно уявити щасливе дитинство та повноцінний розвиток. Граючи з улюбленими плюшевими звірятами, малюки ростуть, розвиваються та формують свою особистість. Вибираючи чергову м’яку іграшку для сина чи доньки, варто звертати увагу на якість та безпечність виробу, а також на вік та вподобання дитини.
Коли на початку ХХ століття народився знаменитий ведмедик Тедді, в світ дитинства увійшла затишна іграшка невизначеної статі. Відтепер грати в ляльки стало улюбленим заняттям не тільки дівчаток, але і хлопчиків, для яких раніше це заняття було ганебним. З точки зору педагогіки м'які іграшки впливають на розвиток дітей позитивно. І нехай плюшевий ведмедик не розвиває логічне мислення і координацію рухів, діти все одно засинають в обнімку з набитим тирсою звіром, схлипуючи від жалості і любові до нього, тому що в світі сталевих вихолощених іграшок нашого часу Ведмедик залишається для малюків островом любові і захисту. Психологи цінують цю іграшку за благотворний вплив, що будить в дітях любов до живої природи і виховує людяність.
- Використання для занять з маленькою дитиною м'яких іграшок найпереважніше - діти емоційні, в процесі гри вони можуть образитися або розсердитися і спробувати вирвати іграшку або зламати її. З м'якою іграшкою ви можете не хвилюватися, що дитина завдасть собі травму.
- Існує величезна кількість моделей м'яких іграшок - ви завжди зможете підібрати іграшку, яка буде відповідати вашим вимогам і при цьому сподобається дитині.
- М'які іграшки можуть бути багатофункціональними. Наприклад, в іграшці-рюкзаку також можна носити речі, а іграшки з вбудованим музичним блоком можуть бути використані як нічники або навчальні іграшки.
- Використання для занять з маленькою дитиною м'яких іграшок найпереважніше - діти емоційні, в процесі гри вони можуть образитися або розсердитися і спробувати вирвати іграшку або зламати її. З м'якою іграшкою ви можете не хвилюватися, що дитина завдасть собі травму.
- Існує величезна кількість моделей м'яких іграшок - ви завжди зможете підібрати іграшку, яка буде відповідати вашим вимогам і при цьому сподобається дитині.
- М'які іграшки можуть бути багатофункціональними. Наприклад, в іграшці-рюкзаку також можна носити речі, а іграшки з вбудованим музичним блоком можуть бути використані як нічники або навчальні іграшки.
- М'які іграшки розвивають тактильні відчуття з самого раннього віку. Якщо ви даєте дитині таку іграшку, виконану з декількох матеріалів, що розрізняються на дотик, то тим самим сприяєте її гармонійному розвитку.
- Легкість ремонту - ще одна з переваг м'яких іграшок. Якщо ваш малюк не хоче розлучатися з іграшкою, у якій з'явився дефект, то ви легко зможете її зашити. Якщо у ведмедика або зайчика відірвалася лапка, її можна пришити зовсім непомітно, а велику дірку в боці завжди можна закрити яскравою красивою латкою.
- М'які іграшки легко зберігати. У шафі, стінній або шухляді виділіть місце для м'яких іграшок, складати їх малюк зможе самостійно. Ви можете привчити дитину збирати після гри те, що вона розкидала. Поки дитина не відрізняється особливою акуратністю, краще не довіряти їй складання відносно тендітних або великих предметів, а ось м'які іграшки підійдуть якнайкраще.
М'яку іграшку можна дати і найменшій дитині - вона не зламає її, не відірве дрібні шматочки (при достатній міцності вироби) і деталі. Відповідно, м'які іграшки можуть прослужити досить довго.
М'яку іграшку можна дати і найменшій дитині - вона не зламає її, не відірве дрібні шматочки (при достатній міцності вироби) і деталі. Відповідно, м'які іграшки можуть прослужити досить довго.
- Цей вид іграшок - один з найбезпечніших, адже у м'яких іграшок немає гострих кутів, жорстких кромок або тендітних пластикових деталей. Навіть якщо виріб порветься, малюк не пораниться об наповнювач. У деяких іграшках наповнювач додатково ізольований внутрішнім чохлом, а в деяких він і зовсім не вибивається і не висипається назовні. М'які іграшки дитина може брати в ліжечко - під час сну вони також не уявляють для неї небезпеки.
Не дарма дитинство називають кращою порою. В цей час немає ніяких турбот і клопотів. Можна в своє задоволення грати, займатися тим, чим заманеться. І кожен мріє як можна швидше вирости і з головою поринути в доросле життя. Проте в дитинстві ніхто не замислюється над тим, наскільки воно складне. Ниточкою, яка продовжує пов'язувати дорослих з їх безтурботним дитинством, була і залишається м'яка іграшка. Вона стане чудовим подарунком не тільки для малюка, але і для вже дорослої людини. Незважаючи на те, що завдяки сучасним технологіям з'явилися різні розваги, пухнасті друзі були і залишаються в пошані.
Їжачок продається окремо від ведмедика.
Величезна м'яка іграшка ведмідь см в повний зріст дитини обов'язково стане кращим другом вашого малюка. Причому, подарувавши її своїй дитині у вельми ранньому віці, можна придбати дитині плюшевого друга на довгі роки.
Крім того, класичне виконання іграшки полягає ще й у тому, що її без проблем можна буде презентувати будь-якій дорослій людині на свято, коханій дівчині в особливий день або просто близького друга для підняття настрою.
Якщо раніше складно було дістати таку продукцію, то зараз купити м'яку іграшку ведмідь у будь-якому місті або населеному пункті не складе праці. Замовлення та доставка товару з інтернет магазину — це досить простий варіант придбати кращий і запам'ятовується сувенірний подарунок на довгі роки.
Фаленопсиси — невибагливі вічнозелені орхідеї, що постійно ростуть; їх види та квітучі майже цілий рік гібриди ідеальні для початківців.
При правильному догляді фаленопсиси рясно, довго цвітуть і живуть у будинку до 7 років.
Для фаленопсисів потрібне тепле місце з розсіяним світлом без прямих сонячних променів. Добре ростуть фаленопсиси і в глибині кімнати при достатньому штучному висвітленні. При нестачі світла і при зниженні температури менше 16 градусів у фаленопсисів, що підготувалися до цвітіння, можуть опадати бутони.
Температура вмісту цих теплолюбних орхідей не повинна бути нижче 18 градусів (крім осені, коли потрібно близько 1-2 місяців містити фаленопсиси при температурі 16 градусів для закладення квіткових бруньок); зона комфорту для фаленопсисів знаходиться в межах 22-24 градуси. Полив має бути дуже помірним цілий рік, особливо взимку. Субстрат не повинен сильно пересихати, але перед черговим поливом дайте йому трохи підсохнути – корінням фаленопсисів, крім води, потрібне повітря.
При надмірному поливі можлива поява грибкових інфекцій. Поливна вода не повинна потрапляти в точку зростання – центр ризоми, щоб уникнути її гниття. Можна поливати фаленопсис методом «купання», наполовину опускаючи горщик з орхідеєю на короткий час у відро з м’якою водою, щоб субстрат просочився вологою. Фаленопсис вимагає постійної підтримки високої вологості повітря всіма можливими способами.
Обприскування листя та повітря навколо орхідеї потрібно проводити в режимі найдрібнішого розприскування, щоб вода виходила у вигляді «туману» і потрапляла на листя у вигляді «водяного пилу», а не крапель, які, стікаючи, можуть потрапити у серцевину розетки листя, що призведе до гниття. Під час обприскування вода не повинна потрапляти на квіти. При сухому повітрі орхідея може бути уражена щитівками.
Пересадка фаленопсису проводиться раз на 2 роки в грубий, пухкий орхідейний субстрат; горщик береться трохи більше, ніж раніше. При пересадці потрібно звести до мінімуму пошкодження тендітного коріння, що контактує з краями горщика; горщик береться трохи більше, ніж раніше.
Влітку 2 рази на місяць потрібно удобрення орхідей у слабкій концентрації (хворі рослини удобрювати не можна), в решту пори року, у тому числі взимку, рідко удобрювати в ще меншій концентрації.
Фаленопсиси не утворюють псевдолуковиць і розмножуються дітками, що з’являються на стеблах квіток; коли коріння у молодих пагонів досягнуть довжини 5 см, їх можна відсаджувати в окремий горщик.
Квіткові стрілки у фаленопсису красиво вигнуті або звисають (причому на одній квітковій пагоні орхідея може цвісти 2-3 рази, якщо обрізати квіткове стебло над 3-м або 4-м вузлом, поки він весь не процвів).
Укорочення стебла сприяє вторинному цвітінню фаленопсису з нижчого вузла і подовжує період цвітіння. Для високого квітконоса, що згинається під вагою квіток, ставиться підпірка якомога ближче до квітконоса, але не біля краю горщика, де є небезпека пошкодження великої кількості коренів.
Купити орхідеї Фаленопсис у нашому інтернет-магазині – це вибір тих, хто цінує красу та вишуканість. Пориньте у світ екзотичної краси та різноманітності, де кожна квітка – це шедевр природи.
Класичні орхідеї Фаленопсис
Класичні орхідеї Фаленопсис – це втілення елегантності. Їхні білі, рожеві або пурпурові квіти прикрасять будь-який інтер'єр. Вибирайте та купіть орхідеї з доставкою, щоб додати вишуканості до вашого будинку.
Мініатюрні орхідеї Фаленопсис
Мініатюрні орхідеї ідеальний вибір для невеликих просторів. Вони компактні, але при цьому не поступаються красою своїм великим побратимам. Купуйте орхідеї з доставкою по Україні та насолоджуйтесь цими дивовижними квітами.
Рідкісні Види Орхідей Фаленопсис
Для справжніх цінителів ми маємо рідкісні види орхідей Фаленопсис. Екзотичні та унікальні, вони стануть перлиною вашої колекції. Не пропустіть шанс купити орхідеї цих рідкісних сортів.
У кімнатних орхідей є схожість з кактусами: вони довгий час можуть перебувати без води, а при її наявності запасають вологу в особливих органах - бульбах або м'ясистих листках. У домашніх умовах культурам досить одного зрошення в 10-15 днів.Коріння орхідей відповідають не тільки за поглинання вологи з субстрату. Вони, як і листя, беруть участь у фотосинтезі. Тому деревні орхідеї висаджують тільки в прозорі горщики.Головною перевагою орхідей є тривалість їх цвітіння. Квітки можуть триматися на квітконосі протягом 2-3 місяців. Із сплячих бруньок з'являються все нові і нові квітки, перетворюючи орхідею в пишний букет.Рідкість орхідей обумовлена складністю їх розмноження. Отримати хоча б одну «дитинку» орхідеї можна лише складними способами, які не гарантують успіх.
Догляд за Орхідеєю Фаленопсис:
- Температура: Оптимально для орхідеї +20 +24 ° C. При нестачі світла і температурі нижче +5 ° C бутони і квітки можуть опадати. Погано переносить протяги, боїться холодного морозного вітру, залишайте орхідею подалі від вікна під час провітрювання взимку.
- Освітлення: Яскраве, далеко від прямих сонячних променів.
- Полив: Час від часу занурюйте горщик з орхідеєю в теплу м'яку воду, в глибокий посуд, так щоб дати корі насититися. Полив помірний круглий рік, не пересушуйте рослину.
- Вологість повітря: Висока, обприскуйте листя, але не потрапляйте на квітки.
- Пересадка: Після покупки помістіть горщик в красиву орхідейницю з кераміки або скла. Для пересадки використовуйте горщик наступного розміру і спеціальний грунт для орхідей.
- Розмноження: Дітками, які з'являються на стеблах.
Орхідея дендробіум – екзотична епіфітна культура з великими та ароматними бутонами. Найчастіше культура зустрічається на деревах у тропічних джунглях Австралії, Філіппінських островів, на східному узбережжі Азії та в Латинській Америці. Рослина належить до сімейства орхідних і успадкувало всю красу інших представників роду. На довгих квіткових стрілках виростає велика кількість дивовижних квіток, які змінюються одна за одною. Але популярність дендробіуму обумовлюється ще й тим, що рослина вкрай невибаглива. Впоратися з його культивуванням зможуть навіть квіткарі-початківці. Якщо ви вирішили виростити цю екзотичну красуню у себе вдома, скоріше поспішайте оформити замовлення
Хоча денбробіуми і відрізняються невибагливістю, певні рекомендації щодо їх вирощування все ж таки варто враховувати. Оскільки різновидів та сортів культури існує безліч, то виділити основні правила догляду та їх утримання досить важко. Все ускладнюється тим, що у кожного виду є якісь свої «примхи», без урахування яких вся робота з культивації піде нанівець і кущі просто загинуть. Проте загальні вимоги орхідеї дендробіуми все-таки мають:
- Незалежно від виду, квіти завжди потребують особливої уваги.
- Дендробіуми світлолюбні, але цілеспрямовані палючі сонячні промені для них неприйнятні.
- Вибирати місце для горщика потрібно так, щоб не було протягу.
- Природні види не потребують зимівлі. Особливі умови на період спокою потрібні тільки гібридним орхідеям дендробіум.
Монстера характеризується довгими пагонами, потужним і блискучим листям. Ліана, що елегантно прикрашає інтер’єр, змушує всіх милуватися і захоплюватися собою.
Монстера - рослина сімейства Ароїдних. Існує кілька її видів: делікатесна, коса, Адасона, загострена. У домашніх умовах найчастіше вирощують делікатесну Монстеру. Вона може сягати чотирьох метрів у висоту, стебло і повітряні корені, які забезпечують рослину додатковим живленням, стають з часом здерев’янілими. Молоді листя не прорізані, а з віком в них з’являються дірки, після - повноцінні прорізи, через що рослина декоративніша та впізнавана!
Догляд за Монстерою доступний навіть починаючому квітникарю - це дуже просто!
Читачі іноді запитують, чому монстеру не можна тримати вдома. І справді – чому? Не знаю, хто і коли обстежував монстеру на наявність властивостей вампіра або на токсини, але особисто я нічого такого за нею не помічала. Єдиний чинник, який змушує замислитися про те, чи варто тримати у хаті монстеру, – це її розміри. Красиво сформоване дерево монстера росло у мене вдома кілька років, доки мені не довелося розлучитися з ним через те, що йому, а не мені, стало некомфортно – монстері в моїй скромній квартирі вже бракувало місця. Я віддала рослину, що стало завеликою, своїй подрузі, і вона помістила її в холі свого ресторану, який монстера прикрашає і досі. Але якщо ви впевнені в тому, що тримати монстеру вдома шкідливо, що ж... є багато інших рослин, анітрохи не гірших. Ну а тим, хто, як я, вважає, що монстеру можна тримати вдома, рекомендую про всяк випадок не розташовувати її у спальні або в дитячій.
Каучуконосний фікус або, точніше, фікус еластичний бере своє походження від культур Малайзії та Індії, де він зазвичай вирощується для виробництва каучуку.
Його сік використовується для виробництва гуми, звідси і назва. Рослини живуть сотні років, але сік з нього починають збирати через 7 років. Після цього він буде виробляти сік для гуми протягом приблизно 30 років або близько того.
У той час як цей фікус все ще використовується для виробництва каучуку, сьогодні, кімнатні садівники вирощують його з двох причин:
це красива і витривала кімнатна рослина
доведено, що вона видаляє формальдегід з повітря
Листя каучукового фікуса будуть дивним чином збільшуватися при зменшенні освітлення.
Але, якщо ви помітите, що листя стають вологими і втрачають свою яскравість, вам може знадобитися збільшити джерело світла.
Періодично повертайте рослину, щоб забезпечити рівномірне зростання з усіх боків, і часто чистіть листя, щоб рослина могла ефективно фотосинтезувати.
Сімейство: Агавові (Agavaceae).
Батьківщина: тропіки та субтропіки Старого Світу.
Цвітіння: в домашніх умовах проходить рідко.
Зростання: повільний.
Світло: яскраве розсіяне. Від прямих сонячних променів слід притіняти.
Температура: у весняно-літній період 20-25°С. В осінньо-зимовий період поміщають у прохолодні приміщення, де температура повинна опускатися нижче 12°С (оптимально 16-18°С).
Полив: у весняно-літній період рясний, але з періодами просушки (земляна грудка повинна ґрунтовно підсохнути). Взимку полив скорочують, орієнтуючись на те, як швидко пересихає земляна грудка.
Вологість повітря: рослини миряться з сухим повітрям квартир, проте більшість драцен віддає перевагу підвищеній вологості повітря. Влітку рослини обприскують щодня водою на 2-3°C тепліше, ніж температура повітря у приміщенні. Іноді рослини протирають вологою ганчірочкою або обмивають під душем.
Підживлення: влітку — 1 раз на тиждень комплексним добривом; взимку – 1 раз на місяць.
Обрізання: як тільки оголений стовбур стає помітним, його можна обрізати (приблизно на 30 см) і використовувати для живцювання.
Період спокою: не виражений.
Пересадка: молоді рослини перевалюють раз на рік. Дорослі рослини, що розрослися, пересаджують навесні через 3-4 роки. Сигнал для пересадки – коріння, що заповнило весь об’єм горщика.
Розмноження: насінням (тільки зеленолисті різновиди) і живцями або частинами стебел, що не здеревіли.
Кімнатні рослини не тільки додають краси інтер'єру, а є одним із головних джерел кислорода. До найпопулярніших домашніх рослин входити драцени. Як доглядати за квіткою, які прикмети й сутички існують про неї, ми розповімо тобі прямо зараз.
Драцена (в перекладі означає «самка дракона») — це рід рослин батьківщини Холодкові, дерева або сукулентні кущі. Вони схожі на невеликі пальми і чудово пасують до будь-якого інтер'єру. Так, драцені створюють затишок у спальні, красу в саду і ефектний інтер'єр в офісі.
Існує близько 100 видів драцен.
Прикмети та забобони про рослину драцену
У народі існують різні прикмети і супутні драцени. Ми вибрали найцікавіші.
- Ходять повір'я, що дерево драцена приноситиме в будинок любов, матеріальне благополуччя та сімейне щастя.
- Драцена очищає ділянки від поганої енергетики.
- Прикмети стверджують, що людині, котрій подарували драцену, скоро пощастити у коханні.
- Драцену називають квіткою-миротворцем. Якби рослина допомагає ліквідувати сімейні конфлікти.
- Звісно, є і сумні забобони. Якщо драцена гине, це віщує швидку смерть одного з подружжя.
Хамедорея – красива тропічна рослина. Воно має ряд корисних якостей, а більшість прийме запевняють у її позитивному впливі. Однак є нюанси, які можуть перетворити пальму із союзника у губителя сил і здоров’я.
Хамедорея належить до сімейства пальмових. Деякі з них отруйні, тому люди з побоюванням ставляться до всіх пальм.
Хамедорея очищає повітря від шкідливих речовин і нейтралізує негативну енергетику. Вона прекрасно підходить для офісів, розряджаючи обстановку в колективі. Пригнічуючи конфлікти і налаштовуючи людей на позитив, хамедорея покращує моральний стан всіх працівників.
Будинки пальма освіжає повітря і утихомирює господарів, дозволяючи розслабитися і відпочити.
У Стародавньому Єгипті пальма вважалася одним з уособлень бога сонця Ра. Вона вбирає позитивну енергетику, а потім повертає її в навколишній простір.
Рекомендується медитувати поруч з хамедореєю. Пальма допомагає направляти енергетичні потоки в потрібне русло, підвищуючи результативність духовних практик.
Забарвлення рослини дає розуміння того, яка енергетика панує в будинку. Коли листя починає темніти, це говорить про погані відносини в сім’ї або про присутність нечистої сили. Намагаючись впоратися з великим потоком негативної енергії, пальма набуває темний відтінок листя і стебел.
Аспарагус (Asparagus densiflorus ‘Sprengeri’) – багаторічна рослина, напівчагарник, з стеблами, що сильно гілкуються. Цвісти починає по закінченню весни – на початку літа маленькими білими квітками зібраними в пазушні суцвіття. Після цвітіння утворюються червоні кулясті ягоди.
Аспарагус Шпренгера – екзотична рослина, яка легко адаптується до умов довкілля, тому він може стати чудовою прикрасою практично будь-якої квартири чи офісу. Все, що йому потрібно – дотримуватися невеликих правил догляду.
Освітлення. Аспарагус любить яскраве розсіяне світло. Так як пагони Аспарагус Шпренгера розростаються вшир, його бажано ставити на просторому місці при достатньому освітленні.
Температура. Аспарагус не має особливих вимог до температурного режиму. І як помітили досвідчені квіткарі – період спокою даний вид рослини не потребує.
Полив. Аспарагус Шпренгера любить рясний полив та вологий ґрунт. Але намагайтеся не перестаратися, щоб уникнути закисання ґрунту та загноєння кореневої системи.
Вологість повітря. У сильну спеку рослина бажано періодично обприскувати, інакше листя почне жовтіти і обсипатися.
Підживлення. Підживлення потрібно здійснювати 2 рази на місяць – при активному зростанні рослини, добривом для декоративно-листяних рослин.
Рослина-талісман для жінок
Мова йде про спатифілум, який в народі так і називають - "жіноче щастя". Квітка здавна вважається талісманом для всієї родини. А ще він невибагливий у догляді, швидко росте і квітне чи не цілий рік.
Рослина виростає крупною, любить просторі горщики, пухкий поживний ґрунт, регулярний полив і обприскування.
За правильного догляду спатифілум буде радувати вас крупним зеленим листям і стрілками з ніжними білими квітами. Кажуть, скільки стрілок випустить спатифілум, стільки у жінок буде дітей.
Як спатифілум впливає на родинне щастя
Кажуть, що рослина квітне тільки в щасливих оселях. І чим рясніше цвітіння, тим більше гармонії. В цьому є логіка, адже коли в родині мир, лад і гармонія, є час і наснага доглядати за квітами і обставляти ними оселю.
А коли все погано, то нічого не радує, і не до квітів. Там де є непорозуміння і часті сварки, спатифілум квітів не дає, в'яне і чахне.
Вважається також, що спатифілум, потрапивши в "складний будинок" може своєю енергетикою налагодити сприятливий клімат.
А ще подейкують, що "жіноче щастя" допоможе незаміжнім дівчатам знайти другу половинку, сімейним дамам - зберегти гармонію, а бездітним - обзавестися дітками.
Як правильно дарувати і куди ставити спатифілум
Запам'ятайте, що спатифілум дарують виключно жінкам і тільки чоловіки. Особливо добре, якщо це закоханий чоловік.
Так само сильний "заряд" і у квітки, яку батько дарує своїй дочці, а брат - сестрі. Якщо втомилися від самотності і хочете заміж - натякніть кровним родичам-чоловікам, щоб вам подарували спатифілум.
А ось жінка жінці дарувати спатифілум не тільки не повинна, але і навіть відростки давати не можна, щоб не віддати своє щастя.
Найкраще місце для рослини - в узголів'ї ліжка, але обов'язково з того боку, де спить чоловік. Кажуть, якщо подружжя разом вдихає аромат квітучої рослини, це сприяє налагодженню стосунків в родині.
А якщо поставити його поруч з "чоловічим щастям" антуріумом, кажуть, що ідилія вам точно гарантована.
ПапоротьНефролепіс поширена у тропічних лісах Південно-Східної Азії, густих диких місцях Австралії, а також Африці. Нефролепіс - лідер з краси серед декоративно-листяних кімнатних рослин. Він у відповідних для його розвитку умовах активно вирощує свої темно-зелені густі гілки.
Рослина, яка росте в кімнаті, очищає повітря, поглинаючи шкідливі домішки, знищуючи патогенні організми. Зелена пишна маса насичує повітря киснем.
Папороть нефролепіс у фітодизайні приміщень
Кімнатні рослини підходять для озеленення як невеликих кімнат у будинках або квартирах, так і громадських місць. Нефролепіс добре розвивається там, де інші домашні рослини страждають від нестачі сонячного освітлення. Ця тіньовитривала квітка активно нарощує свою зелену міць навіть у вузьких коридорах.
Завдяки багатій зелені кімнатна рослина якісно очищає повітря від шкідливих випарів і домішок, активно їх поглинаючи. А також насичує киснем повітря в приміщенні, де розташована.
Народне повір'я говорить: кімнатна квітка нефролепісу в будинку, де живе сором'язлива людина, вселяє в нього віру у власні сили, сприяє отриманню удачі у справах. Добра рослина оберігає своїх господарів від прийняття необачних рішень.